Apie programą

„KUBUS gamtos mylėtojų klubas“ yra viena didžiausių nacionaliniu mastu vykdomų edukacinių programų vaikų darželiuose. Programos pagrindinis tikslas - stiprinti vaikų sveikatos ir ekologinio ugdymo įgūdžius, žinias bei gebėjimus, įtvirtinant medžiagą netradicinėmis priemonėmis bei edukacinėmis veiklomis. Pagrindiniai uždaviniai yra ugdyti gebėjimą priimti sveikam augimui palankius sprendimus, skatinti patirtus įspūdžius išreikšti meninėmis priemonėmis, netradiciniais būdais, edukacinėse veiklose bei stiprinti vaikų ekologinį supratingumą, gamtosaugos patirties plėtotę tinkamais edukaciniais metodais, tokiais, kaip augalų sodinimas, morkų dienos ar pirmosios pavasario dienos šventimas.
 

Naujas – antrasis programos “Kubus gamtos mylėtojų klubas” leidimas vaikų darželiams pasirodys jau netrukus! Programa prasideda 2015 02 01. Išskirtinė diena - “Kubus gamtos mylėtojų klubo diena”. Kviečiame visas ikimokyklines ugdymo įstaigas prisijungti prie programos! Visi darželiai dalyvaujantys programoje gaus unikalią edukacinę medžiagą, kuri yra specialiai paruošta ir pritaikyta vaikų darželiams: mokytojo knygas, vaikų knygeles, bei sertifikatus, patvirtinančius darželio dalyvavimą gamtos mylėtojų klubo programoje. Kviečiame visus mokytojus aktyviai reikšti savo nuomonę, siųsti pageidavimus apie vykdomą programą ir pasidalinti nuotraukomis.  

 

Visi darželiai dalyvaujantys programoje gaus unikalią edukacinę medžiagą, kuri yra specialiai paruošta ir pritaikyta vaikų darželiams: mokytojo knygas, vaikų knygeles, bei sertifikatus, patvirtinančius darželio dalyvavimą gamtos mylėtojų klubo programoje. Kviečiame visus mokytojus aktyviai reikšti savo nuomonę, siųsti pageidavimus apie vykdomą programą ir pasidalinti nuotraukomis.
 

Visos edukacinės medžiagos herojus yra meškutis Kubuś, kuris rodo gamtos grožį ir padeda vaikams ją puoselėti bei saugoti. Su paruošta metodine medžiaga vaikai įtraukiami į užsiėmimus, kurie padeda pažinti augalus, gyvūnus, moko kaip reikia saugoti gamtą ir jos teikiamus išteklius, tokius, kaip elektros energija, vanduo. Taip pat mokomoji medžiaga padeda vaikus mokytis sveikos mitybos ir gyvensenos.