III programos leidimas jau greitai!

Labai sėkmingai užbaigus 2016 m. II projekto programą, kviečiame mokyklas - darželius, daugiafunkcius centrus, lopšelius-darželius iš visos Lietuvos registruotis į edukacinį- ekologinį projektą. Kubušas ir toliau kviečia visus Lietuvos vaikus mokytis ir pažinti pasaulį kūribinga forma. Naujo leidimo knygelėse vaikų laukia dar daugiau smagių užduočių, kūrybingų veiklų, kurios padės įtraukti ne tik vaikučius, bet ir jų tėvelius. Auklėtojai ras idėjų sveikos gyvensenos, ekologijos temomis. Vaikai ir jų auklėtiniai bei tėveliai kviečiami rengti specialius renginius bei dalyvauti konkursuose. Jums reikia:

1.     viršutinėje meniu juostoje spausti mygtuką "Užsiregistruokite"

2.     Būtina užpildyti visas žvaigždutėmis pažymėtas vietas. Registracija baigta sėkmingai, kai į savo elektroninį paštą, nurodytą registracijos metu  gaunate patvirtinimą, kad jūsų registracija sėkmingai priimta.

3.     Nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 23 d. atvykti pasiimti projekto Mokytojo, darželinuko knygų bei plakatų ir užduočių atmintinės 2017 metams iš Kauno l/d „Želmenėlis“ ( V.Krėvės 95 , Kaunas);

4.     Parengti projekto atskaitą iki 2017 lapkričio 1 d.  su nuotraukomis ir/ar video iš įvairių edukacinių projekto veiklų.

5.     Aktyviai dalyvauti su ugdytiniais;

 Visi darželiai dalyvaujantys programoje gaus unikalią edukacinę medžiagą, kuri yra specialiai paruošta ir pritaikyta vaikų darželiams. Kviečiame visus mokytojus aktyviai reikšti savo nuomonę, siųsti pageidavimus apie vykdomą programą ir pasidalinti nuotraukomis. Visi projekto dalyviai gaus sertifikatus. Aktyviausius dalyvius aplankys meškutis Kubušas, o vaikai bus apdovanoti Kubušo prizais.

 

Projekto organizatoriai: UAB „Osama“, Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“, Lietuvos švietimo pagalbos asociacija.

Visus klausimus ir neaiškumus galime išspręsti el paštu : saulesereniene@gmail.com  arba telefonu 867651978

 

Visi vaikų darželiai gali registruotis užpildę registracijos  formą!

Jau greitai paskelbsime daugiau naujienų!